İpuçları & Tüyolar

En iyi başlangıcı yapmak için bazı ipuçlarına ihtiyaç duyan yeni bir oyuncu musunuz? Ya da oyun tarzını en iyi hale sokmak isteyen deneyimli bir oyuncu mu? Burada oyun için bir dizi hızlı ipucu bulacaksınız.
Sevgili oyuncular, Rail Nation'da en önemli şey şudur: Takım ruhu! Demiryolu imparatorluğunuzu inşa etme amacınız olsa da kısa sürede bunun tek başına pek mümkün olmadığını anlayacaksınız. Bu yüzden ticari birliklerle, şehirlerle ve eninde sonunda büyükşehirlerle birlikte çalışın. İyi bir strateji, akıllı anlaşmalar ve dostane işbirliği, sonunda başarıya giden benzersiz bir aidiyet duygusu yaratır. Ve daha da önemlisi bu, Rail Nation'ın olağanüstü çekiciliğini ve eğlencesini ortaya çıkartır. Hepinize Rail Nation ile bol eğlenceler dilerim! Bruno Hertlein, Oyun Tasarımcısı

Takım çalışması

Varolan bir birliğe katılın. Sadece önemli kişisel avantajlar elde etmekle kalmayacak aynı zamanda oyuncu arkadaşlarınızdan değerli ipuçları da öğreneceksiniz. Birlikte daha eğlenceli!

Tren imparatorluğu

Eğer mümkünse her zaman önce istasyonunuzdaki lokomotif atölyesini genişletin. Böylece daha fazla trene sahip olabilir ve daha fazla ürünün nakliyatını yapabilir, dolayısıyla daha fazla gelir ve saygınlık elde edebilirsiniz.

Seri bağlantı

Zincirlene güzergâhları kullanın (örn. odun -> kereste, kereste -> şehir). Bu şekilde daha az boş git-geliniz olur, ayrıca daha fazla para ve genellikle daha fazla saygınık kazanabilirsiniz.

İstasyon kontrolü

Etkin bir birlikte oynuyorsanız lokantayı, alışveriş merkezini ve oteli erkenden genişletin. Diğer oyuncu arkadaşlarınız sizin için düzenli olarak ikramiye toplayacaktır.

Araştırma ruhu

Deneyhanenizi en azından yeterince genişletin ki her dönem için bağlantı manşonunu araştırabilesiniz. Bundan sonra, eğer çağın sonunda halen kullanılmamış araştırma puanlarınız olursa yeni trenleri araştırmaya daha hızlı başlayabilirsiniz. Çağ atladığında banka hesabınız tam dolu olursa bu lokomotif atölyesini olabildiğince çabuk genişletmenize yardımcı olur

Daha iyi bir genel görünüm

Araçları kullanın. Araçlar, bağlı tüm şehirlerin ilerlemesini izlemenize ve birlik üyelerinizin ikramiyelerini tek bir tıklamayla toplamanıza olanak tanır.

Oyunsonunda birlik olmak

En büyük büyükşehirlerin oyunsonu altıncı çağdan sonra başlar. Burada takım olarak birlikte oynamak ve deneyimli oyuncuların verdiği bilgileri dinlemek önemlidir. Sadece herkes birlikte çalışırsa başarılı olabilirsiniz.

Bir kariyere başla

Kariyer başarıları kazanmaya çalışın ve bunları hemen nakde çevirin. Bu sadece kariyer seviyenizi artırmakla kalmaz aynı zamanda geliştirmeye devam edebileceğiniz kendi kariyer lokomotifinizi de verir.

Keşif turu

Oyuna alıştıktan ve birkaç tur oynadıktan sonra Rail Nation’ın tüm senaryolarına bir göz atın. Bu, oyunu daha fazla eğlenceli kıldığı gibi oyun deneyimine de çeşitlilik katar.

Yeni zorluklar

Deneyimli bir oyuncu olarak özel etkinlik sunucularını kaçırmamalısınız. Örneğin Platform X’te her zaman yeni oyun mekaniklerini keşfedebilirsiniz.