Oyun turu

Demiryolunun cazibesi

  • Demiryolu girişimcisi olun ve kendi imparatorluğunuzu inşa edin.
  • Devamlı yeni lokomotifler araştırın; buharlı, dizel ve elektrikli olmak üzere, sürekli gelişen teknolojilerin cazibesine kendinizi kaptırın.
  • Demiryolu sisteminizi genişletin ve en kazançlı demiryolu hatlarını açın.

 
 
 
 
 
 
 
Hemen oyna

Rail Nation – Tam buhar ileri

Demiryolunun cazibesi – Dünya çapında milyonlarca demiryolu sevdalısı, boş zamanlarını rayların, lokomotiflerin ve tren sevkiyatlarının çekiciliğine ve karşılıksız hazzına ayırıyor. Sevilen masaüstü oyunlar, bilgisayar oyunları ve TV dizileri demiryolları etrafında dönüyor – ancak şimdiye kadar hiç bir güncel çevrimiçi oyun bu hayran kitlesini büyülemeyi başaramadı.

Rail Nation’da, tüm strateji sevdalısı oyunculara ve demiryolu hayranlarına kendi demiryolu şirketlerini kurma fırsatı veriliyor. Günlük olarak sevkiyatları yönetin ve sonunda kazanan tekil oyuncu veya oyuncu grubu olmak için ticari birliklerle birlikte çalışın.

Şehirler ancak talep ettikleri ürünler ve yolcular yeterli derecede karşılanırsa büyürler.

Sürekli hareket halinde olmak demiryolu işinin anahtarıdır, üç boyutlu tren modellemelerini içeren dinamik bölge haritası oyunun çekirdeğini oluşturur. Her dijital demiryolu kodamanı için kişisel saygınlığını ve servetini arttırmak ve aynı zamanda bunu rakip birliklere karşı kendi birliğinde de başarmak çok önemlidir. Tren hatlarının ve ürün fiyatlarının hesaplaması gerçek zamanlı olarak oluşur. Rail Nation’da, toplam 48 farklı ürünün sevkiyatı için etkili güzergâhlar planlanmalı ve bunların devamlılığı sağlanmalı. Büyüyen kazançlar oyunculara, 36 farklı buharlı, dizel ve elektrikli lokomotiften ve 48 farklı çeşit vagondan oluşan tren filolarını geliştirmelerini sağlar.

Oyun boyunca sürekli sayısı artan şehirlere ürünler nakledilebilir ve oyuncular sevkiyat yarışmalarına katılıp trenlerini diğer oyuncuların trenleriyle yarıştırabilirler. Özel ruhsatlar ek gelir sağlar. Şehirlere gönderilen teslimatların aynı zamanda şehirlerin büyümesine de etkisi vardır.

İstasyon arazisinde alt yapıya yatırım yapmalısınız.

Tren istasyonunuzun alt yapısını asla ihmal etmeyin. Ticari birlik kurma seçeneği ile Rail Nation, arkadaşlar arasında, diğer oyucularla ve hatta rakiplerle işbirliğinin önemini vurgular. Hep birlikte, örneğin oyunda önemli role sahip çalışanlar işe alınabilir. Sunucudaki toplamda binlerce farklı oyuncu bir arada ve birbirlerine karşı mücadele ederler.

Kullanımı kolay kontrolleri ve kapsamlı eğitim bölümleriyle Rail Nation, strateji tutkunları için ayrıntılı oyun yapısından taviz vermeden oyuncuların kolayca oyunun içine girebilmesini sağlar. Bir oyun turu 3-4 ay kadar sürer. Bu, art arda gelen altı demiryolu çağını izleyen; tüm oyuncuların, büyüyen kendi demiryolu şirketleriyle diğerlerine karşı nihai mücadelede yarışabildikleri bir oyunsonundan oluşur.

Yeni lokomotifler araştırmak ve geliştirmek, oyunda başarı kazanmak için çok önemlidir.

Rail Nation tüm yaygın tarayıcılar ile ücretsiz oynanabilir. Ücretli kullanıcılar, ayda bir kaç dolar karşılığında lokomotiflerinin çok daha verimli çalışmasını sağlayacak pek çok farklı kolaylıktan yararlanabilirler.

Rail Nation gerçekleri

Yayımcı: Travian Games GmbH
Geliştirici: Bright Future GmbH
Tür: Ücretsiz tarayıcı oyunu, Flash gerektirir
Tür: Demiryolu stratejisi
Çevrimiçi süresi: Ocak 2013’ten beri açık beta

Oyun verisi

  • 113 lokomotif geliştirmesi
  • Her haritada 50 şehir
  • Her haritada 1708 işletme
  • Yaklaşık 500 avatar görseli
  • 11 istasyon binası ile 294 seviye geliştirmesi
  • 120 çalışan
  • Her birlikte 25 oyuncu